Ημέρες και ώρες συνάντησης καθηγητών με γονείς/κηδεμόνες:

Σχολικό έτος 2018 2019

Δείτε ΕΔΩ το Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων

Διευθύντρια Μιχαηλίδου Ευθυμία Ηλέκτρα

ΚαθηγητέςΚλάδοςΗμέρα ΤρίτηΗμέρα ΤετάρτηΔιδάσκει στα τμήματαΥπεύθυνος Τμήματος
Αυγουστή ΔέσποιναΦιλόλογος9.15-10.00Β1,Α3,Γ1,Γ2,Γ3
Νακοπούλου ΆρτεμιςΦιλόλογος10.10-10.50Α1,Α2,Α3,Γ1,Γ2Γ2
Καλέα ΛευκοθέαΦιλόλογος10.10-10.50Α1,Α3,Β1,Β2,Γ1,Γ3Β2
Μπουντούρη ΑυγήΦιλόλογος11.00-11.40Α1,Α2,Α3,Β2,Γ2,Γ3Α2
Λαμπροπούλου ΓεωργίαΜαθηματικός9.15-10.00Α1,Α2,Α3,Γ2Α1
Φέκκα ΚωνσταντίαΜαθηματικός11.45-12.25Β1,Β3,Γ3
Σταματίου ΑντώνηςΧημικός11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΕργαστήριο Φυσικής/Χημείας
Ιωαννίδου ΒασιλικήΒιολόγος11.45-12.25ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Αράπογλου ΈφηΓαλλικής φιλολογίας10.10-10.50ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΓ3
Γαβριλιώτη ΑναστασίαΓερμανικής φιλολογίας10.10-10.50Α1,Α2,Α3,Γ1,Γ2,Γ3
Μιχαηλίδου Ευθυμία ΗλέκτραΦυσικής Αγωγής11.00-11.40Α1,Α2,Α3,Γ3Διευθύντρια
Καρυώτου ΜαρίαΦυσικής Αγωγής11.00-11.40Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Γ1,Γ2Γ1
Μπίλλη ΕλευθερίαΚοινωνοιολόγοςΔευτέρα 11.45-12.25Γ1,Γ2,Γ3
Πέντσας ΠαναγιώτηςΠληροφορικής, Μαθηματικά10.10-10.50ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΕργαστήριο Η/Υ
Ρεϊση ΦλώραΦιλόλογος ΕΕΑΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
Εμμανουήλ ΕιρήνηΜαθηματικός ΕΕΑ9.15-10.00ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
Να επισημάνουμε ότι το Πρόγραμμα συνάντησης Κηδεμόνων Εκπαιδευτικών καθώς και το Ωρολόγιο Πρόγραμμα των μαθητών είναι πολύ πιθανό να αλλάξουν στο μέλλον.
Να είσαστε σε επικοινωνία με το σχολείο για να ενημερώνεστε για τυχόν αλλαγές.

Ευχαριστούμε.

Σχολικό έτος 2017 2018

Διευθύντρια Μιχαηλίδου Ευθυμία Ηλέκτρα

ΚαθηγητέςΚλάδοςΗμέρα ΤρίτηΗμέρα ΤετάρτηΔιδάσκει στα τμήματαΥπεύθυνος Τμήματος
Κριθαράς ΝικόλαοςΘρησκευτικά11.45-12.25ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Αυγουστή ΔέσποιναΦιλόλογος9.15-10.00Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3
Καρυώτου ΜαρίαΦυσικής Αγωγής10.10-10.50Α1,Β2,Β1,Β2,Β3Β1
Αλχαζίδου ΑθηνάΑγγλικής φιλολογίας10.10-10.50(την Δευτέρα)ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΓ2
Μιχαηλίδου Ευθυμία ΗλέκτραΦυσικής Αγωγής11.00-11.40Γ1,Γ2,Γ3Διευθύντρια
Κατσαρά ΜένιαΤεχνολογία11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΒ2
Πέντσας ΠαναγιώτηςΠληροφορικής, Μαθηματικά11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΕργαστήριο Η/Υ
Λαμπροπούλου ΓεωργίαΜαθηματικός11.00-11.40Α1,Β2,Β3,Γ1,Γ2Γ1
Νακοπούλου ΆρτεμιςΦιλόλογος10.10-10.50Β1,Β2,Γ1,Γ2,Γ3
Σταματίου ΑντώνηςΧημικός9.15-10.00Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3Εργαστήριο Φυσικής/Χημείας
Μεγαρίτης ΝίκοςΦυσικός (Βιολογία)11.00-11.40Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3
Μάκαρη ΆνναΓαλλικής φιλολογίας10.10-10.50ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΑ1
Γαβριλιώτη ΑναστασίαΓερμανικής φιλολογίας10.10-10.50ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΓ3
Παράσχου ΑναστασίαΦιλόλογος11.00-11.40Α1,Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3Β3
Μπιτσάνη ΠηνελόπηΦιλόλογος10.10-10.50Α1,Α2,Β1,Γ3Α2
Σεΐτης ΒασίληςΜαθηματικός11.00-11.40Β1,Β3,Γ3
Σανσόγλου ΕιρήνηΜαθηματικός ΕΕΑ9.15-10.00ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
Γιαννακός ΆγγελοςΦιλόλογος ΕΕΑ11.45-12.25 (την Παρασκευή)ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
Να επισημάνουμε ότι το Πρόγραμμα συνάντησης Κηδεμόνων Εκπαιδευτικών καθώς και το Ωρολόγιο Πρόγραμμα των μαθητών είναι πολύ πιθανό να αλλάξουν στο μέλλον.
Να είσαστε σε επικοινωνία με το σχολείο για να ενημερώνεστε για τυχόν αλλαγές.

Ευχαριστούμε.

Σχολικό έτος 2016 2017

Διευθύντρια Μίσιου Μαριάννα

Υποδιευθυντής Πέντσας Παναγιώτης

ΚαθηγητέςΚλάδοςΗμέρα ΤρίτηΗμέρα ΤετάρτηΔιδάσκει στα τμήματαΥπεύθυνος Τμήματος
Αυγουστή ΔέσποιναΦιλόλογος11.00-11.40Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2
Νακοπούλου ΆρτεμιςΦιλόλογος10.10-10.50Β1,Β2,Γ1,Γ2,Γ3Γ2
Μπουντούρη ΑυγήΦιλόλογος10.10-10.50Α1,Α2,Α3,Β3,Γ3Α2
Δημητρούλη ΚατερίναΦιλόλογος11.00-11.40Α1,Α2,Α3,Β3,Γ1,Γ2,Γ3
Λαμπροπούλου ΓεωργίαΜαθηματικός10.10-10.50Α2,Α3,Β1,Β2,Β3Β1
Σύρμου ΕλένηΜαθηματικός11.00-11.40Α1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3Γ1
Κοκόση ΜαρίαΑγγλικής φιλολογίας11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΒ2
Λαφατζής ΔημήτρηςΦυσικός (Βιολογία)10.10-10.50ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΒ3
Σταματίου ΑντώνηςΧημικός11.45-12.25Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3
Μίσιου ΜαριάνναΓαλλικής φιλολογίας11.00-11.40Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3
Μάκαρη ΆνναΓαλλικής φιλολογίας10.10-10.50Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Γ1Α3
Καμπούρη ΑγγελικήΓερμανικής φιλολογίας11.00-11.40
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Παπαβασιλείου ΘεόδωροςΓυμναστής11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΑ1
Πέντσας ΠαναγιώτηςΠληροφορικής9.15-10.00ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Κατσαρά ΜένιαΤεχνολογία11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΓ3
Ρούσση Καλλιόπη Θρησκευτικά10.10-10.50

Σχολικό έτος 2015 2016

Διευθύντρια Μίσιου Μαριάννα

Ημέρες και ώρες συνάντησης καθηγητών με γονείς/κηδεμόνες.

ΚαθηγητέςΚλάδοςΗμέρα ΤρίτηΗμέρα ΤετάρτηΔιδάσκει στα τμήματαΥπεύθυνος Τμήματος
Αυγουστή ΔέσποιναΦιλόλογος9.15-10.00Β1,Β2,Γ1,Γ3
Νακοπούλου ΆρτεμιςΦιλόλογος11.00-11.40Β1,Β2,Γ1,Γ3
Δημοπούλου ΕλένηΦιλόλογος11.00-11.40 Α1,Α2,Γ2,Γ3Γ2
Σκαμάγκη ΣοφίαΦιλόλογος9.15-10.00Α1,Α2,Β2,Γ1,Γ2Γ1
Λαμπροπούλου ΓεωργίαΜαθηματικός12.30-13.05Α1,Α2,Γ1,Γ3Γ3
Σύρμου ΕλένηΜαθηματικός11.45-12.25
Β1,Β2,Γ2Β1
Ζαγκανίκα ΣοφίαΑγγλικής φιλολογίας11.00-11.40Γ1,Γ2,Γ3
Ρούσση ΚαλιόπηΘεολόγος11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Φλώρου ΒασιλικήΒιολόγος11.00-11.40Β1,Β2,Γ1,Γ2,Γ3
Σταματίου ΑντώνηςΧημικός 11.00-11.40ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Μίσιου Μαριάννα Γαλλικής φιλολογίας10.10-10.50
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Μαυροβουνιώτου ΣοφίαΑγγλικής φιλολογίας11.00-11.40
(κάθε Δευτέρα)
Α1,Α2,Β1,Β2
Γιαννακιτσίδου Έφη Γερμανικής φιλολογίας10.10-10.50
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Παπαβασιλείου Θεόδωρος Γυμναστής9.15-10.00ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΑ1, Α2
Πέντσας ΠαναγιώτηςΠληροφορικής11.45-12.25ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
Μπεσλεμές ΑντώνηςΤεχνολογία9.15-10.00ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑΒ2

Σχολικό έτος 2014 2015

Διευθύντρια Μίσιου Μαριάννα

ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ (2014-2015)

ΜάθημαΟνοματεπώνυμοΔευτέραΤρίτηΥπευθ.
Τμήματος
ΦιλολογικάΑΥΓΟΥΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΦιλολογικάΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΦιλολογικάΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑΑ1, Α2
ΦιλολογικάΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Μαθηματικά,ΦυσικήΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΓ2, Γ3
ΓεωγραφίαΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Φυσικές ΕπιστήμεςΜΠΑΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Φυσικές ΕπιστήμεςΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓ.
ΑγγλικάΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΟΥ ΣΟΦ.
ΓαλλικάΜΑΚΑΡΗ ΑΝΝΑ
ΓερμανικάΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΒ2, Β3
ΓυμναστικήΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔ.Β1, Γ1
ΜουσικήΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Πληροφορική,ΜαθηματικάΠΕΝΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤεχνολογίαΛΑΜΨΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΘρησκευτικάΣΤΑΜΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Σχολικό έτος 2013 2014

Διευθύντρια Μίσιου Μαριάννα

Ημέρες και ώρες ενημέρωσης γονέων και κηδεμόνων για την πρόοδο των μαθητών/τριών του σχολείου μας - Καθηγητές υπεύθυνοι τμημάτων για το σχολικό έτος 2013 2014

ΜάθημαΟνοματεπώνυμοΤρίτηΠαρασκευήΥπεύθυνος
Τμήματος
ΦιλολογικάΑΥΓΟΥΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΦιλολογικάΓΚΟΥΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑΒ1
ΦιλολογικάΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΓ2
ΦιλολογικάΠΙΣΤΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓ1
ΜαθηματικάΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓεωγραφίαΚΑΤΣΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑΑ2
Μαθηματικά,ΦυσικήΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑ1
Φυσικές ΕπιστήμεςΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑ3
ΑγγλικάΤΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑ2
ΓαλλικάΜΙΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΓερμανικάΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΒ2
ΓυμναστικήΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔ.Β2
ΜουσικήΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓ2
ΠληροφορικήΠΕΝΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤεχνολογίαΛΑΜΨΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Κοινωνική & Πολιτική Αγωγή – Οικιακή ΟικονομίαΣΑΡΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΘρησκευτικάΣΤΑΜΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Σχολικό έτος 2012 2013

Διευθύντρια Μίσιου Μαριάνα 05

Ημέρες και ώρες συνάντησης καθηγητών - γονέων/κηδεμόνων.

ΚαθηγητέςΚλάδοςΗμέρα ΠέμπτηΗμέρα Παρασκ.Υπεύθυνος Τμήματος
Αυγουστή ΔέσποιναΦιλόλογος10.10-10.50
Νακοπούλου ΆρτεμιςΦιλόλογος10.10-10.50
Φλώρου ΣταματίαΦιλόλογος13.10-13.40
Καλαμπούκα Χάιδω Φιλόλογος11.00-11.40
Γ2
Χολέβα ΚωνσταντίναΦιλόλογος11.00-11.40
Λαμπροπούλου ΓεωργίαΜαθηματικός11.00-11.40
Γ1
Μάνο Νταίζη Μαθηματικός11.45-12.25
Κωνσταντίνου ΚωνσταντίαΒιολόγος11.00-11.40
Μικρομανώλης ΓεώργιοςΦυσικός09.15-10.00
Β2
Κυρίτση Μαριάννα Γαλλικής φιλολογίας11.45-12.25
Γ3
Παπαδοπούλου ΜαρίαΑγγλικής φιλολογίας11.45-12.25
Μηλιάδου Θεοδώρα Αγγλικής φιλολογίας11.45-12.25
Α1
Γιαννακιτσίδου Έφη Γερμανικής φιλολογίας11.00-11.40
Αργυρίου Αιμιλία Εικαστικών11.45-12.25
Παπαβασιλείου Θεόδωρος Γυμναστής11.45-12.25Α2
Μπέλλος ΠαναγιώτηςΜουσικός11.00-11.40
Λάμψας ΓεώργιοςΤεχνολόγος10.10-10.50Β1
Πέντσας ΠαναγιώτηςΠληροφορικής11.45-12.25
Σαββίδης ΣωτήρηςΚοινωνική και Πολιτική Αγωγή11.00-11.40

Σχολικό έτος 2011 2012

Διευθύντρια Μαστή Κατερίνα 04

Αστρέχα 01
Αυγουστή 02
Νακοπούλου 02
Καλέα 02
Λέλη 03
Λαμπροπούλου 03
Μικρομανώλης 04
Κουτεντάκης 04
Κωνσταντίνου 04
Κυρίτση 05
Οικονομίδου 06
Παπαδοπούλου 06
Τσιαμάντη 07
Μαμαρέλης 09
Καρυώτου 11
Μπέλλος 16
Λάμψας 17
Πέντσας 20
Καφούρου 02

Σχολικό έτος 2010 2011

Διευθυντής Ευθυμίου Ελευθέριος 04
Υποδιευθύντρια Κωνσταντίνου Κωνσταντία 04

Πετσάνη 01
Τσιρέβελος 01
Αυγουστή 02
Δημητρούλη 02
Νακοπούλου 02
Παπαϊωάνου 02
Παυλίδου 02
Πρόβατος 03
Χουγιούρης 03
Μικρομανώλης 04
Σγουρός 04
Μαρτίνη 05
Οικονομίδου 06
Παπαδοπούλου 06
Ελευθεριάδου 07
Παπαβασιλείου 11
Μπέλλος 16
Λάμψας 17
Πέντσας 20

Αρχική ΣελίδαΑνακοινώσειςΑξιολόγηση - ΣτατιστικάΣυζητήσειςΔημοσιογραφική ΟμάδαΧάρτης του Site

Πρoστατευμένο: (modal) Προεργασία για το Ωρολόγιο Πρόγραμμα – για τους καθηγητές

Αυτό το περιεχόμενο είναι προστατευμένο με συνθηματικό. Για να το δείτε εισάγετε το συνθηματικό σας παρακάτω: