Πρόγραμμα Σύγχρονης εξ’ Αποστάσεως Διδασκαλίας

Αγαπητοί μαθητές παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της Σύγχρονης εξ’ αποστάσεως διδασκαλίας  που ξεκινάει από τη Λαμπρή Τετάρτη  22/04/2020.

Ανοίξτε εδώ και δείτε.

Οι καθηγητές σας , σε προσωπικό μήνυμα στο eclass, θα σας ενημερώσουν για τους κωδικούς σύνδεσης στο μάθημα.

ΠΡΟΣΟΧΗ  Όσον αφορά το πρόγραμμα της Σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης,για να συνδεθείτε και να παρακολουθήσετε τα μαθήματα,αρκεί να μπείτε στο link του κάθε μαθήματος που γίνεται για το τμήμα σας. Πρόκειται για την ψηφιακή τάξη του αντίστοιχου καθηγητή,η οποία θα είναι ανοιχτή τη συγκεκριμένη ώρα που έχει οριστεί το μάθημα σύμφωνα με το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

Η Διευθύντρια

Δογιάμα  Αικατερίνη