ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ

Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του Γυμνασίου Σορωνής καλωσόρισαν και εθιμοτυπικά το 2020 με την κοπή της παραδοσιακής βασιλόπιτας την Πέμπτη 30 Ιανουαρίου, γιορτή των Τριών Ιεραρχών στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Τυχερή της χρονιάς η συνάδερφος κ. Κλαδά Μαριέττα, φιλόλογος στην οποία ευχόμαστε ό,τι καλύτερο στην προσωπική και την επαγγελματική της ζωή καθώς και στις δύο τυχερές μαθήτριες Ζότα Ευαγγελία και Τάσσι Άντζελα καλή πρόοδο και κάθε ευτυχία.

Από την Διευθύντρια του σχολείου κ. Δογιάμα Αικατερίνη θερμές ευχές σε όλους για Καλή χρονιά με υγεία, χαρά και δημιουργία για ένα καλύτερο σχολείο!