Ενισχυτική Διδασκαλία στο πλαίσιο της Πράξης «Ενισχυτική διδασκαλία στη Δευτεροβάθμια εκπαίδευση, σχολικό έτος 2019-2020»

Σας ενημερώνουμε ότι ξεκίνησε η διαδικασία υποβολής Υπεύθυνων Δηλώσεων για συμμετοχή μαθητών και μαθητριών στο πρόγραμμα της Ενισχυτικής διδασκαλίας στη Δευτεροβάθμια εκπαίδευση, σχολικού έτους 2019-2020.

Παρακαλούμε πολύ τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών του Σχολείου μας, που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν τα παιδιά τους το πρόγραμμα Ενισχυτικής διδασκαλίας,  να συμπληρώσουν την Υπεύθυνη Δήλωση που θα παραλάβουν από τα παιδιά τους, ή θα πάρουν την επισυναπτόμενη από την παρούσα Δημοσίευση, και να την παραδώσουν στο Σχολείο,  ως την Πέμπτη 17 Οκτώβρη.

Οι Υπεύθυνες Δηλώσεις θα πρέπει να έχουν συγκεντρωθεί συμπληρωμένες στο Σχολείο, ως την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου 2019.

Υποδιευθυντής, καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.

EnglishFrançaisDeutschΕλληνικάEspañol