“Χάρισέ το”3

"χάρισέ το"3
“ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ” 3

Για τρίτη χρονιά θα πραγματοποιήσουμε στο σχολείο μας χαριστικό παζάρι, μετά από απαίτηση των μαθητών και μαθητριών του γυμνασίου μας, αλλά και των κατοίκων του δήμου μας. Είναι μια γιορτή που μας γεμίζει όλους χαρά, σε όλες τις φάσεις της υλοποίησής της, από το μάζεμα των αντικειμένων, στο στήσιμό τους και στην ανταλλαγή τους την τελευταία εργάσιμη μέρα, πριν το κλείσιμο του σχολείου για τα Χριστούγεννα.  Η συλλογή αντικειμένων γίνεται καθημερινά, στις εργάσιμες μέρες, στο σχολείο μας. Το παζάρι θα ανοίξει τις πόρτες του την Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2014.

ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΜΑΣ.  ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ, ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ!