Έναρξη νέας σχολικής χρονιάς 2017-2018 – Αγιασμός

Αποτέλεσμα εικόνας για καλή και δημιουργίκή σχολική χρονιά

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών του Γυμνασίου Σορωνής.

Σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολική χρονιάς θα πραγματοποιηθεί   τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 10:00 π.μ στον αύλειο χώρο του σχολείου μας.

Στη συνέχεια οι μαθητές και μαθήτριες, αφού κατανεμηθούν στα τμήματά τους, θα παραλάβουν τα νέα τους βιβλία και θα αποχωρήσουν απο το σχολείο.

Αποτέλεσμα εικόνας για καλή και δημιουργίκή σχολική χρονιά

Η Διευθύντρια και Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Σορωνής.

Το Γυμνάσιο Σορωνής Ρόδου. (Administrator ασφαλείας)