Επίδοση Ελέγχων Προόδου Β Τετραμήνου και Α περιόδου εξετάσεων Ιουνίου 2017

Παρακαλούνται οι κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Σχολείου μας να προσέρχονται στο Σχολείο από τις 13 Ιουνίου 2017 μετά τις 13.00 μμ και ως τις 30 Ιουνίου του 2017, για να παραλαμβάνουν τους ελέγχους προόδου των μαθητών/τριών.

Ιδιαίτερα για τους κηδεμόνες των μαθητών τις Γ Γυμνασίου που απολύονται, παρακαλούμε να είναι σίγουροι/ες ότι έφεραν τα παιδιά τους ή οι ίδιοι/ες τις 2 φωτογραφίες που είναι απαραίτητες για τα απολυτήρια και τα αποδεικτικά απόλυσης των μαθητών, ώστε να μπορούν να παραλαμβάνουν τα αποδεικτικά απόλυσης των παιδιών τους.

Ευχαριστούμε πολύ.

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.