Παρακαλούνται οι κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου μας να προσέρχονται στο σχολείο μας για την εγγραφή των παιδιών ως εξής:

Για την Τάξη Α Γυμνασίου του Σχολικού έτους 2017 – 2018 οι εγγραφές ξεκινούν από τις 15 Ιουνίου και διαρκούν ως τις 30 Ιουνίου και οι κηδεμόνες πρέπει να φέρουν μαζί τους:

1. Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας
  2. Τηλέφωνα επικοινωνίας (σταθερό και κινητό) που να είναι σε ισχύ
  3. Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (του οποίου το έντυπο μπορείτε να το βρείτε κάνοντας «ΚΛΙΚ ΕΔΩ») συμπληρωμένο από ιατρό.

Για τις Τάξεις Β και Γ Γυμνασίου του Σχολικού έτους 2017 – 2018 οι εγγραφές ξεκινούν με την έκδοση των αποτελεσμάτων στις 13 Ιουνίου και διαρκούν ως τις 30 Ιουνίου και οι κηδεμόνες πρέπει να φέρουν μαζί τους:

1. Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας
  2. Τηλέφωνα επικοινωνίας (σταθερό και κινητό) που να είναι σε ισχύ

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.