Καλημέρα σας,

εκ μέρους του Χαροκόπειου Πανεπιστημίου, σας αποστέλλουμε πρόσκληση για συμμετοχή σε βιωματικό σεμινάριο με θέμα την αγωγή υγείας σε θέματα διατροφής. Εισηγητές του σεμιναρίου είναι εξειδικευμένοι επιστήμονες στον τομέα της διατροφής και απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς της πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης καθώς και σε γονείς παιδιών και εφήβων. Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του προγράμματος «Πρόγραμμα ενημέρωσης και εκπαίδευσης εκπαιδευτικών, γονέων και μαθητών για την αγωγή υγείας σε θέματα διατροφής» το Σάββατο 3 Οκτωβρίου στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων της Σχολής Ανθρωπιστικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Αιγαίου ώρα 9:30 πμ.

Με το παρόν σας επισυνάπτουμε την επιστολή ενημέρωσης, το ενημερωτικό φυλλάδιο και το πρόγραμμα του σεμιναρίου στη Ρόδο, με σκοπό να το προωθήσετε στα σχολεία της βαθμίδος σας και τους αντίστοιχους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων. Παρακαλούμε θερμά να ενημερώστε τους ενδιαφερόμενους  ότι θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση τον χρόνο αίτησης καθώς στο σεμινάριο μπορούν να συμμετέχουν 40 άτομα (20 εκπαιδευτικοί και 20 γονείς). Για την αίτηση αρκεί ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με θέμα «ΓΕΜΑΤΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗ» στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@realvalue.gr το οποίο θα περιλαμβάνει τα ακόλουθα στοιχεία:

1) Ονοματεπώνυμο

2) Τηλέφωνο

3) E-mail

4) Φορέας/Ιδιότητα

Οι 40 πρώτοι συμμετέχοντες, θα λάβουν στη συνέχεια ένα μήνυμα επιβεβαίωσης.

Στοιχεία Επικοινωνίας:

Κωσταρέλλη Βασιλική, Επίκουρη Καθηγήτρια Χαροκόπειου Πανεπιστήμιου: 210-9549368, email: costarv@hua.gr

Τεχνική Υποστήριξη: 2310 423012, email: info@realvalue.gr

Για περισσότερες πληροφορίες:

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *