Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Σας προσκαλούμε την ΠΕΜΠΤΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014, στις 18:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας, προκειμένου να έχουμε μια πρώτη συζήτηση εν όψη της καινούριας σχολικής χρονιάς.

Επίσης, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο Συμβουλευτικός Σταθμός Νέων (Σ.Σ.Ν.) Δωδεκανήσου, στο πλαίσιο κάλυψης ψυχοκοινωνικών αναγκών των σχολικών μονάδων, διοργανώνει Πρόγραμμα Συμβουλευτικής Γονέων.

Από τη διεύθυνση του σχολείου μας.

Περισσότερες πληροφορίες αλλά και δήλωση συμμετοχής στο πρόγραμμα, στο έγγραφο το οποίο μπορείτε να κατεβάσετε στον υπολογιστή σας κάνοντας «κλικ» παρακάτω .

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.