Διάκριση του σχολείου μας στον πρώτο διαγωνισμό κόμικς της Επιτροπής Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του ΔΣΡ

… Συγκεκριμένα βραβεύτηκαν οι μαθητές: … και οι  Θεώνη Ξάνθου, Αλέξανδρος Πασσάλης, Άννα Μαρία Μαργαριτάκη, Μιχαήλ – Άγγελος Μαργαριτάκης από το Γυμνάσιο Σορωνής. Στο διαγωνισμό συμμετείχαν ακόμη το 2ο Γυμνάσιο Καλύμνου, το Μουσικό Σχολείο Ρόδου, το 6ο Γυμνάσιο Ρόδου, το 7ο Γυμνάσιο Ρόδου, το 1ο Γενικό Λύκειο Ρόδου.

Πηγή : Ζούμε μαζί: Μικρές ιστορίες διαφορετικών φίλων | Rodiaki.gr

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.

Αρχική ΣελίδαΑνακοινώσειςΑξιολόγηση - ΣτατιστικάΣυζητήσειςΔημοσιογραφική ΟμάδαΕπικοινωνίαΧάρτης του Site