Μαθητική θεατρική παράσταση «Οδυσσεβάχ», που παίχτηκε το σχολικό έτος 2010-2011, στο σχολείο μας.

Θεατρική παράσταση

Παρακάτω, μπορείτε να παρακολουθήσετε, το θεατρικό έργο «Οδυσσεβάχ», που παίχτηκε στο σχολείο μας, τη σχολική χρονιά 2010 – 2011.

Η παράσταση είχε πολύ μεγάλη επιτυχία. Ήρθε να την παρακολουθήσει πάρα πολύς κόσμος από την εκπαιδευτική κοινότητα του νησιού της Ρόδου. Βέβαια το σημαντικότερο ήταν ότι τα παιδιά το καταχάρηκαν. Μπράβο στα παιδιά μας, μπράβο και σε όλους τους συντελεστές της θεατρικής παράστασης

Καλή διασκέδαση.

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.

Αυτή η Δημοσίευση Έχει 3 Σχόλια

1. Είδα τ΄αποσπάσματα και ξαναθυμήθηκα τι καταπληκτικά περάσαμε… Περιμένω να με καλέσετε στη φετινή παράσταση!
    Παναγιώτη, έκανες εξαιρετική δουλειά με το site!

1. Αναστασία ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδουμε.
      Η εξαιρετική δουλειά είναι της θεατρικής ομάδας που είχε την τύχη να σε έχει σκηνοθέτη.

2. γεια σου βρε Παναγιώτη! χαίρομαι που σε συναντάω, έστω και έτσι!

Αρχική ΣελίδαΑνακοινώσειςΑξιολόγηση - ΣτατιστικάΣυζητήσειςΔημοσιογραφική ΟμάδαΕπικοινωνίαΧάρτης του Site