Επείγουσα Ανακοίνωση: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πρόγραμμα προετοιμασίας για την πιστοποίηση γλωσσομάθειας στην αγγλική γλώσσα ή για πρόγραμμα για την πιστοποίηση της επάρκειας χρήσης των ΤΠΕ.

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες σας ενημερώνουμε ότι το Υπουργείο Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων στο πλαίσιο επικαιροποίησης της διαδικασίας που πραγματοποιήθηκε τον Ιούνιο 2018 για τη συγκέντρωση στοιχείων ενδιαφέροντος,  απέστειλε εκ νέου Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το πρόγραμμα πιστοποίησης γλωσσομάθειας στην αγγλική γλώσσα ή για το πρόγραμμα πιστοποίησης της επάρκειας χρήσης ΤΠΕ.

ΠΡΟΣΟΧΗ
Οι δηλώσεις ενδιαφέροντος, αφού συμπληρωθούν από τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών θα επιστραφούν στο σχολείο μέχρι την Παρασκευή 14-9-2018.

Παρακάτω θα βρείτε το έντυπο της δήλωσης ενδιαφέροντος στο αρχείο με όνομα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΑΓΓΛΙΚΑ_ΤΠΕ»

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.