Τελέστηκε ο Αγιασμός του Σχολείου μας για το Διδακτικό έτος 2018 2019

Τελέστηκε στον αύλειο χώρο του Σχολείου μας ο Αγιασμός για το Διδακτικό έτος 2018 2019 με την παρουσία του Προέδρου της Σορωνής, κ. Σαββάκη Αντώνη  και του Αντιδημάρχου κ. Πάλλα Αγαπητού, καθώς και πλήθους γονέων και κηδεμόνων των μαθητών και μαθητριών του Σχολείου μας.

Ευχόμαστε σε όλες τις μαθητικές κοινότητες του Γυμνασίου Σορωνής ένα ευχάριστο και δημιουργικό Διδακτικό έτος 2018 2019 και ελπίζουμε σε μια ουσιαστική συνεργασία με όλους τους φορείς που σχετίζονται με το Σχολείο μας και ιδιαίτερα με τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών μας.

Φωτογραφίες

Ο καθηγητής Πληροφορικής του Σχολείου.